Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 366
www.tpg123.pl
Witamy na stronie internetowej Towarzystwa Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 366
REGON: 141228308
KRS: 0000293708

Strona głównakwiecień
01

Aktualności

Informujemy, że  w związku z pandemią koronawirusa, organizowane co rocznie przez Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka oraz Piknik Integracyjny w tym roku nie odbędą się.

Dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się w organizację imprez za ich dotychczasowe zaangażowanie.

Renata Królak

prezes TPSP nr 366

marzec
06

Kolonie w Murzasichle

marzec
06

Zimowisko 2020

15 lutego 2020 roku zakończyło się zimowisko w Piwnicznej Zdrój zorganizowane przez nasze stowarzyszenie. Skierowane było do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 366. Jak przyznali zgodnie uczniowie i opiekunowie nie było czasu na nudę, codziennie działo się coś ciekawego.. Były szaleństwa na śnieżnej górce, jazda na nartach pod okiem instruktora i wychowawcy pani Ani, ciekawe wycieczki, zajęcia sportowe na hali, konkursy. Zwiedziliśmy również na Słowacji Jaskinię Bielańską i Zamek Hrad w Starej Lubovni. Dużą atrakcją okazał się kulig oraz spotkanie z góralska kapelą. W ostatnim dniu naszego pobytu w górach zostały rozstrzygnięte konkursy: na najlepszego sportowca i najczystszy pokój. Dzieci otrzymały nagrody i słodki upominek. Zimowisko było udane. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas w górach na długo pozostanie w pamięci dzieci. Zapraszamy na kolejny wyjazd, tym razem latem do Murzasichle.

czerwiec
06

Podziękowanie

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, ofiarodawcom za serce, ogromną życzliwość, zaangażowanie w sprawy dzieci niepełnosprawnych, wsparcie finansowe oraz ufundowanie nagród na „XVI Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka 2019” i Piknik Integracyjny. Dzięki Państwa wsparciu zawody i piknik były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dziękujemy również całemu zespołowi integracyjnemu za pomysły i ich realizacje podczas Pikniku Integracyjnego.

Zarząd

Towarzystwa Przyjaciół

Szkoły Podstawowej nr 366

maj
12

XII Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołeka 2016

Szanowni Państwo!

Już trzynasty raz będziemy mieć niezwykła okazję, by kibicować zawodnikom na niecce białołęckiej pływalni. Tego sobotniego przedpołudnia zmaganiom zawodników będą towarzyszyły różnorodne atrakcje- również słodkie- zatem serdecznie zapraszamy w sobotę 14 maja o godz. 10.00- Pływalnia Białołęckiego Ośrodka Sportu- do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

marzec
20

Dziękujemy za wsparcie dla Ani

Szanowni Państwo

Pogrążeni w żali informujemy, że nasza koleżanka Ania po długiej walce odeszła. Pragniemy Państwu podziękować za ogromną ofiarność i życzliwość serca. Środki, które zebraliśmy na leczeni Ani zostaną przekazane rodzinie.

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Gimnazjum Nr 123

Pokaż więcej »
luty
19

Wsparcie dla Ani

grudzień
20

Życzenia

lipiec
01

XI Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka 2014

Szanowni Państwo!

Za nami niezwykłe zmagania sportowe, które przynoszą wiele radości nie tylko z samego zwycięstwa, ale z udziału w zawodach. Wszystkich zawodników, rodziców, trenerów oraz fanów prosimy o cierpliwość, po 10 lipca zdjęcia z zawodów będą w naszej galerii.

marzec
16

To był bal...

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za udział w Piątym Balu Karnawałowym " W karnawałową noc dookoła świata"

styczeń
03

Piąty Bal Karnawałowy 9 lutego 2013 roku

Serdecznie zapraszamy na Piąty Bal Karnawałowy  9 lutego 2013 roku.

Spędź ostatnią sobotę tegorocznego karnawału na wyjątkowym balu.

Pokaż wszystkie aktualności » Pokaż tylko najnowsze aktualności »
aaaSerwkom